Nina i Novak u polufinalu Olimpijskih igara!

Novak Đoković i Nina Stojanović plasirali su se u polufinale miks dubla na Olimpijskim igrama savladavši nemački par Laura Sigmund/Kevin Kravic rezultatom 6:1, 6:2. Meč je trajao 72 minuta.

Praktično od prvog poena su Stojanovićeva i Đoković prikazivali bolju igru, tako je bilo tokom celog seta.

Identična slika viđena je i u drugom setu. Rani brejk srpskog para za vođstvo od 3:1, pa zatim još jedan u završnici, posle čega je Đoković rutinskim servis gemom rešio duel.

Nina i Novak će se za plasman u finale boriti sa Rusima Aslanom Karacevim i Jelenom Vesninom, a oni su pobedili Poljake Igu Švjontek i Lukaša Kubota, 6:4, 6:4.

REAL ODBRANIO DOMAĆI TEREN: Hezonja ranije morao napolje, incident sa abaligaškim sudijom (VIDEO)

Košarkaši Real Madrida poveli su sa 2:0 u plej-ofu Evrolige protiv Baskonje. Sinoć su na svom parketu slavili 101:90. Tokom utakmice...