Napredak naneo Radničkom prvi poraz

Fudbaleri Napretka iz Kruševca uspeli su da nanesu prvi poraz ekipi Radničkog 1923 pošto su na svom terenu slavili sa 1:0 (0:0).

Tokom čitavog meča domaći tim je imao inicjativu, a radnički je tražio svoju priliku iz kontra napada.

Iz takve igre uspeli su da dođu i do gola. U 62. minutu meča zatresla se mreža kragujevačkog tima, kada je Momčilo Rašo, tek što je ušao u igru, postigao autogol.

U 74. minutu Radnički je ostao sa igračem manje. Filipović je startovao na Kočića, napravio prekršaj, a posle pregledanog snimka, sudija je procenio da je fudbaler Radničkog startovao otvorenim đonom i pokazao mu direktan crveni karton.

Ova dva rivala su sada izjedančena na tabeli pošto imaju 6 osvojenih bodova iz tri odigrana kola.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...