Na ravne časti: Radnik i Radnički odigrali nerešeno

Fudbaleri Radnika iz Surdulice i Radničkog iz Niša odigrali su danas 1:1 u meču trećeg kola prvenstva Srbije.

Domaći su došli u vođstvo već u 3. minutu nakon loba Uroša Milovanovića koji je tako savladao Kahrimana.

Konačan rezultat meča postavljen je već u 20. minutu kada je, nakon sjajnog solo prodora, Miljan Škrbić postigao efektan gol.

Najbolju priliku za neki od timova, u daljem toku utakmice, imao je Radnik u 56. minutu kada je Kahriman odbranio penal Nemanji Subotiću.

Radnički ima pet osvojenih bodova do sada, dok Radnik iz prva tri kola, ima tri remija.

OGLASIO SE I HANGA: Mislim da je sezona gotova!

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet putovaće u podgoricu na duel ABA lige sa Studentskim centrom. Crveno-beli vode sa 1:0 u četvrtfinalnoj...