Soči u dobrom raspoloženju dočekuje Partizan (VIDEO)

Fudbaleri Partizana su pred odlazak u goste Sočiju, u okviru 3. kola kvalifikacija za Ligu Konferencija, savladali Voždovac 4:0.

Na taj način izabranici Aleksandra Stanojevića su potvrdili da su u odličnoj formi, ali isto to se može reći za njihove rivale iz Rusije.

Naime, Soči je u okviru ruske Premijer lige slavio na gostovanju Ahmatu iz Groznog sa 2:1.

Tim sa Crnog Mora poveo je u 26. minutu golom Utkina. Prednost je duplirao hrvatski internacionalac Dugandžić u 59, a domaćin je u 86. minutu uspeo samo da postigne počasni pogodak.

Bila je ovo utakmica drugog kola ruske Superlige i prva pobeda Sočija, posle poraza u prvoj rundi u Nižnjem Novgorodu. Utakmica Soči – Partizan se u četvrtak od 18 časova na stadionu Fišt.

Partizanu preti žestoka kazna zbog protesta na derbiju!

Fudbalskom klubu Partizan preti oštra kazna zbog kašnjena početka meča sa Crvenom zvezdom u Kupu Srbije. Disciplinska i etička komisija...