TSC prati Partizan, Kolubara “izrešetana” u Senti

TSC Bačka Topola – Kolubara 4:0 (2:0) (Tomanović 11, Stanojlović 31, Zec 63 pen, Vukić 73)

TSC iz Bačke Topole nastavio je sa sjajnim i efikasnim partijama u novoj sezoni.

Četa Mladena krstajića je ovoga puta deklasirala novog superligaša Kolubaru sa ubedljivih 4:0.

Već u prvom poluvremenu su domaći imali dva gola prednosti, posle ranog gola Tomanovića, a potom i Stanojlovića u 31. minutu.

Kolubara je u 53. minutu uspela da postigne gol. Strelac je bio Dejan Đenić, ali je posle pregleda VAR-a utvrđeno da je bio ofsajd.

Samo 10 minuta kasnije, TSC je došao do 3 gola prednosti. Zec je iz penala doneo prednost koja je već bila nenandoknadiva. U 73. minutu Vukić je stavio tačku na ovaj meč.

Ekipa Mladena Krstajića je na ovaj način stigla Partizan na tabeli i ima 9 bodova iz tri kola. Kolubara je ostala na jednom bodu.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...