Kanga se javno izvinio navijačima Crvene zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde su odigrali 1:1 sa Šerifom u prvom meču 3.kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Čini se da bi taj rezultat bio daleko drugačiji da Gelor Kanga nije dobio crveni karton posle neopreznog starta u 58.minutu.

Bio je to njegov drugi žuti karton u trenutku kada su izabranici Dejana Stankovića stezali obruč oko gola gostiju.

On se tim povodom javno izvinio navijačima na svom instagram profilu.

Izvinite za crveni karton i hvala vam na podršci. Avantura se nastavlja, cigani, napisao je Kanga uz video snimak gola Dionija sa tog meča.

DULJAJ PRED SPARTAK: Pominjao propuštene prilike protiv Mladosti i Napretka, posebno o Lalatoviću

Fudbaleri Partizana sutra dočekuju Spartak iz Subotice u nastavku prvenstva posle reprezentativne pauze. Crno-beli u meč ulaze sa 4 bod...