Čak sedmorica zlatnih vaterpolista se oprostila od reprezentacije

Vaterpolisti Srbije ispisali su istoriju. Osvojili su sve što se može osvojiti, a zlatnom medaljom u Tokiju potvrdili su da su nenadmašivi kada je ovaj sport u pitanju. Ono što nas čini tužnim jeste što se čak sedmorica sjajnih vaterpolista nakon Olimpijskih igara oprašta od državnog tima.

Finalni meč protiv Grčke bio je poslednji u reprezentaciji za Filipa Filipovića, Andriju Prlainovića, Duška i Gojka Pijetlovića, Milana Aleksića, Stefana i Branislava Mitrovića.

Oni zbirno imaju čak čak 192 trofeja sa srpskom selekcijom! Olimpijske igre, svetska i evropska prvenstva, svetsku ligu i svetski kup, mediteranske igre… Osvojili su sve što se moglo osvojiti.

DENVER NE STAJE: Barklijeva reakcija koja je privukla pažnju posle brejka u LA (VIDEO)

Košarkaši Denvera upisali su 11 pobedu u nizu protiv LA Lejkersa. Tako su sinoć poveli sa 3:0 u prvoj rundi...