Četvrta uzastopna pobeda za fudbalere TSC-a

Fudbaleri TSC-a savladali su Radnički u Nišu rezultatom 2:1 i upisali četvrtu uzastopnu pobedu u Ling Long Superligi Srbije.

Gosti su poveli golom Đura Zeca u 31. minutu utakmice. Najbolju priliku u prvom poluvremenu za Radnički propustio je u prvom minutu nadoknade Nikola Aksentijević čiji udarac iz daljine je pogodio spoljni deo mreže TSC-a.

Ekipa iz Niša je u drugo poluvreme krenula znatno bolje, međutim TSC je u 63. minutu povećao prednost na 2:0 kada je Tomanović postigao izvaredan gol, nakon asistencije Stanojeva.

Kasalica je u 72. minutu smanjio prednost TSC-a. Radnički je do kraja meča napadao ali je TSC uspeo da se spasi i učvrsti mesto na vrhu tabele sa istim brojem bodova kao Partizan.

SERIJA A: Nezadovoljni Španac doneo važnu pobedu Laciju (VIDEO)

U prvom meču 33. kola Serije A, fudbaleri Lacija savladali su Đenovu u gostima 0:1. Strelac jedinog gola bio je...