Medvedev u polufinalu turnira u Torontu

Ruski teniser Danil Medvedev plasirao se u polufinale turnira u Torontu nakon što je savladao Huberta Hurkača sa 2:1 u setovima (2:6, 7:6 i 7:6).

U prvom setu Medvedev je imao dosta problema, protivnik mu je oduzeo dva puta servis što mu je bilo dovoljno da osvoji prvi set. U drugom setu je viđena velika borba, sve do rezultata 6:6, ali nakon toga Rus je osvojio naredna dva poena i izjednačio na 1:1 u setovima. Treći set je takođe bio vrlo sličan drugom, nezvesno je bilo, a pobednik je odlučen u taj-brejku, vodio je Medvedev 6:3 i kasnije iskoristio treću meč loptu i odneo pobedu u ovom meču.

On će u polufinalu igrati sa Džonom Iznerom koji je pobedio Gaela Monfisa 2:0. Po setovima 7:6 i 6:4.

Lids ide na Vembli! (VIDEO)

Fudbaleri Lidsa plasirali su se u finale plej-ofa za plasman u Premijer ligu pošto su na svom terenu u...