VATROMET U SENTI: Prštalo na sve strane, Pinto tragičar TSC-a!

Fudbaleri TSC-a i Radničkog iz Kragujevca, priredili su danas, u Senti, pravi spektakl na otvaranju petog kola Superlige Srbije.

Oni su odigrali nerešeno 4:4, što svakako odgovara fudbalskim sladokuscima i retko se viđa na našim terenima.

Banjac je u 14. minutu, doveo domaćine u vođstvo, a u 22. minutu Burmaz izjednačuje rezultat.

Tim iz Bačke Topole poveo je sa 3:1, golovima Zeca u 26. i Banjca u 57. minutu, ali im to nije dovoljno bilo da uzmu sva tri boda.

Mirić je u 72. minutu smanjio na 3:2 a Filipović je, tri minuta kasnije, poravnao na 3:3.

TSC je ponovo poveo golom Pinta u 88. minutu, koji je u nadoknadi postao tragičar, jer je skrivio penal koji je iskoristio Mirić za konačan rezultat.

Ovo je prvi remi TSC-a u ovoj sezoni, nakon četiri vezane pobede, i oni zauzimaju drugu poziciju. Tim iz Kragujevca pravi je hit sezone, koji zauzima četvrto mesto sa 2 pobede, jednim remijem, i dva poraza.