Kecmanović poražen na startu turnira u Sinsinatiju

Srpski teniser Miomir Kecmanović ispao je na startu turnira u Sinsinatiju. Od njega je bio bolji Francuz Benoa Per sa 2:1 u setovima (5:7, 6:3, 6:2).

U prvom setu bilo je dosta neuzvesno, kod rezultata 5:5 naš teniser je oduzeo servis protivniku da bi zatim bio siguran na svoj servis i poveo sa 1:0 u setovima.

U drugom setu Francuz je dva puta oduzeo servis našem teniseru što mu je bilo odovoljuno da osvoji set i izjednači na 1:1. Što se tiče trećeg seta Srbin je krenuo dobro, napravio brejk, ali francuski teniser je ubrzo napravio ribrejk, a nakog toga i novi brejk. Poveo je sa 5:2 i u narednom gemu ostvario pobedu.

U narednom kolu njegov protivnik će biti Denis Šapovalov.

Partizan našao zamenu za Duljaja? Ljubimac “grobara” novi trener crno-belih?

Jedan od dva najveća srpska fudbalska kluba Partizan ostao je i ove sezone bez trofeja. Čelnici Partizana doneli su...