Dragović: Zbog ovoga sam došao!

Crvena zvezda je večeras na svom terenu ostvarila ubedljivu pobedu (4:0) protiv ekipe Kluža u plej-ofu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Nakon meča defanzivac crveno-belih Aleksandar Dragović nije krio oduševljenje zbog sjajne igre koju je prikazao njegov tim.

Zbog ovoga sam došao, ovakav ambijent… Dali smo dva gola iz prve dve šanse, super smo ušli u igru. Ali, ovo je tek prvo poluvreme, oni nemaju sada šta da izgube i moramo da damo sve od sebe od prvog minuta u Rumuniji i dodao:

Svi defanzivci su fenomenalni. Najbitnije je da Zvezda pobeđuje na terenu, nije bitno ko igra, zaključio je Dragović.

Revanš ove utakmice na programu je u Rumuniji naredne sedmice.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...