PUKLA PETARTA: Siti protiv Noriča zalečio rane od Totenhema

Fudbaleri Mančester Sitija, savladali su Norič, u drugom kolu engleske Premijer lige sa ubedljivih 5:0.

Time su bar, zalečili rane od poraza u prvom kolu od Totenhema, i gubitka pehara u Komjuniti šildu od Lestera.

Građani su poveli već u sedmom minutu, nakon nespretne intervencije golmana Noriča, Tima Krula.

Džek Griliš je, svojim prvencem, u 22. minutu, povisio na 2:0 i tim rezultatom se otišlo na odmor.

U 64. minutu, Ajmerik Laport povisio je na 3:0, a sedam minuta kasnije, bilo je 4:0 nakon pogotka Rahima Sterlinga.

Konačnih 5:0, postavio je Rijad Marez na asistenciju Rubena Dijaša.

Ovo je Sitiju prva pobeda u prvenstvu, a u narednom kolu, očekuje ih derbi sa Arsenalom.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...