Čelsi golovima Lukakua i Džejmsa srušio Arsenal (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija savladali su Arsenal rezultatom 2:0 u derbiju drugog kola engleske Premijer lige.

Ekipa Čelsija je od samog starta krenula bolje u meč, a Lukaku je već u 15. minutu postigao prvi pogodak na meču. Ris Džejms je povećao prednost u 35. minutu.

Arsenal je najbliži golu bio u finišu prvog poluvremena, kada je Saka oboren u šesnaestercu, ali je VAR signalizirao da nije bilo materijala za penal.

U drugom poluvremenu Čelsi je nastavio sa sjajnom igrom ali na sreću Arsenala nisu uspeli da postignu pogodak u nastavku igre.

Fantastičnu šansu imao je Lukaku u 78. minutu ali prečka i Leno su sprečili novi pogodak za ekipu Čelsija.

Konačan rezultat utakmice je 2:0, a Čelsi je ovom pobedom ostao na deobi prvog mesta sa Liverpulom, Brajtonom i Totenhemom sa po šest bodova. U narednom kolu u subotu u derbiju sastaju Liverpul i Čelsi.

LALATOVIĆ PRED PARTIZAN: Igramo na njihovom terenu i oni su apsolutni favoriti

Fudbaleri Spartaka iz Subotice sutra nastavljaju takmičenje u Superligi Srbije. Nakon reprezentativne pauze, gostuju Partizanu. Imaju 4 boda manje od...