Remi Hofenhajma i Union Berlina, viđena čak četiri gola

U okviru drugog kola Bundeslige fudbaleri Hofenhajma i Union Berlina odigrali su nerešeno 2:2. Najpre su gosti vodili, ali domaći su u nastavku preokrenuli pa tako u ovom meču nije bilo pobednika.

Giselman je u 10. minutu doveo sastav iz Berlina do prednosti, a u 14. minutu Akpoguma je iskoristio asistenciju Stilera za 1:1, da bi u 30. Kramarić asistirao Brun Larsenu za 2:1. Ovaj rezultat ostao je na kraju prvog poluvremena.

Na samom početku drugog poluvremena Avonidži je postigao gol za 2:2, što je i ostao konačni rezultat utakmice.

Srpski fudbaler Mijat Gaćinović igrao je poslednjih desetak minuta za domaći sastav.

Pomeraju se utakmice 33. kola Superlige!

Tokom uskršnjih praznika neće se igrati fudbal u Superligi. Umesto toga, 33. kolo elitnog domaćeg takmičenja počeće tri dana...