Ronaldu poništen gol za pobedu Juventusa (VIDEO)

Fudbaleri Udinezea i Juventusa odigrali su remi u prvom kolu Serije A.

Juventus je u meč ušao bolje, Dibala je iskoristio asistenciju Bentankura u trećem minutu i postigao prvi pogodak na meču. U 23. minutu Dibala je bio asistent, a Kuadrado strelac za 0:2.

Ščesni je u 51. minutu napravio penal, a gol sa 11 metara postigao je Pereira – 1:2. Međutim to nije sve, Vojčeh Ščesni je opet pogrešio , poklonio loptu Okaki, ovaj odmah dodaje Delofeuu za izjednačenje i 2:2.

Iako se činilo da neće ulaziti u igru, Ronaldo je ušao i u poslednjim trenucima meča postigao je pogodak glavom, ali je VAR snimio da je njegovo rame bilo u ofsajdu i pogodak je poništen.

Na kraju je ostao nerešen rezultat.

U drugom odigranom meču ekipa Bolonja je slavila protiv rezultatom 3:2 protiv Salernitane.

NOVI SKANDAL U SRPSKOJ KOŠARCI: Srpski košarkaš suspendovan zbog korišćenja kokaina

Nakon što je zbog nameštanja utakmica izrečena doživotna suspenzija Marku Radonjiću, nekadašnjem košarkašu FMP-a i Borca, novi skandal potresa...