U DOBROJ FORMI: Milinković Savić pogađao i asistirao za pobedu Lacija

Srpski fudbaler, Sergej Milinković Savić, nastavio je sa dobrim partijama i u novoj sezoni.

Njegov Lacio je, na startu Serije A, na svom terenu, slavio protiv Empolija sa 3:1 posle preokreta.

Gosti su poveli već u četvrtom minutu preko Bandinelija, ali je Milinković Savić u 6. minutu ekspresno izjednačio.

U 31. Manuel Lazari je postigao gol za vođstvo Lacija, a asistent je bio srpski igrač.

Konačan rezultat meča postavio je Ćiro Imobile u 41. minutu, dok je Sergej igrao do 70. minuta, kada ga je zamenio Felipe Anderson.

Naš fudbaler je, prošle sezone, odigrao 41 meč, upisavši 8 golova i 11 asistencija.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....