Vojvodina poslala Novi Pazar kući praznih ruku!

U okviru šestog kola Superlige Srbije fudbaleri Vojvodine su na svom stadionu savladali ekipu Novog Pazara rezultatom 2:1.

Vojvodina je sjajno ušla u utakmicu i već u 10. minutu došla do pogotka. Gol za domaće postigao je Miljan Vukadinović. Ovaj rezultat ostao je na poluvremenu. Već na startu drugog perioda igre Novi Pazar je postigao gol za izjednačenje preko Aganspahića, koji je iskoristio lošu reakciju odbrane domaćih i savladao Nikolu Simića.

Međutim, Vojvodina je i u nastavku bila bolji tim na terenu. U 78. minutu je Mrkaić bio najviši u skoku i glavom pogodio za 2:1.

Novosađani posle pet odigranih utakmica imaju osam osvojenih bodova, dok Novi Pazar ima samo jedan.

DVE RUNDE DO KRAJA: Ništa još nije gotovo, Partizan pred vratima plej-ina

Košarkaši Partizana propustili su veliku priliku da prošle večeri upišu 15 trijumf u Evroligi. Na svom terenu izgubili su od...