JOVIĆ KAO MITROVIĆ: Navijači Reala besni na sudiju posle remija

Fudbaleri Real Madrida, remizirali su u drugom kolu Primere, protiv Levantea sa 3:3.

Utakmica je bila veoma uzbudljiva, i puna preokreta, a jedna od glavnih tema je i srpski reprezentativac Luka Jović.

On je, u 82. minutu, dobio priliku umesto Federika Valverdea, a odmah je bio u gol šansi.

Međutim, sudija je odbio da svira penal, iako su ga dva igrača držala.

Bez obzira na to, Srbin je dobio pohvale od trenera Anćelotija:

Imamo dosta kvaliteta u napadačkoj liniji. Tu su Bejl, Azar, Vinicijus, Benzema i Jović, koji je bio veoma dobar kada je ušao u igru. Moramo da uživamo u tome i minute damo onome ko ih najviše zasluži. – rekao je italijanski stručnjak.

Jovićev status u Realu je i dalje nesiguran, a do tada, Madriđani, u narednom kolu igraju protiv Betisa.

Partizan bez najboljeg na derbiju!?

Fudbaleri Partizana u subotu protiv Crvene zvezde imaju priliku da uhvate poslednji voz u borbi za titulu šampiona Srbije. Crveno-beli...