Kakva drama u Harkovu: Šahtjor u Ligi šampiona neverovatnim autogolom! (VIDEO)

Najdramatičniji meč 4. kola kvalifikacija za Ligu šampiona je viđen u Harkovu gde su se sastali Šahtjor i Monako. Meč je završen rezultatom 2:2 posle produžetaka, u regularnom delu bilo je 1:2 za goste. U prvom meču Ukrajinci su slavili sa 1:0.

Delovalo je da će Monako ući u grupnu fazu Lige šampiona pošto je u prvom poluvremenu imao dva gola prednsti, a oba gola su delo Ben Jedera. Tim Roberta De Zerbija delovao je slabo na terenu.

Ipak, u 74.minutu, posle dobre kombinacije, Marlos je savladao golamana gostiju i doneo gol zaostatka. Golman domaćih Pjatov je u nadoknadi vremena postao heroj Šahtjora jer je sjajnom odbranom sprečio tim iz Francuske da slavi u regularnom delu.

U dodatnih 30 minuta nisu viđene velike prilike, ali je viđen gol. U 114. minutu, posle jedne ukradene lopte Mudrik je dobro probio po levoj strani, centrirao je u sredinu ali je lopta na putu pogodila kapitena gostiju Agilara. Lopta se na neverovatan način odbila i lobovala golmana Monaka i bilo je 2:2.

Murinjo ne prašta tako lako: “Sa tim čovekom ne želim više nikad raditi”

Žoze Murinjo je trenutno bez kluba nakon što je u januaru dobio otkaz nakon dvie i po sezone...