Remi u Liverpulu, Everton nastavio sa pobedama (VIDEO)

U derbiju kola u Premijer ligi Liverpul i Čelsi su podelili bodove. Čelsi je poveo sredinom prvog poluvremena preko Haverca, da bi domaći izjednačilipred sam kraj poluvremena preko Salaha sa bele tačke. Prethodno je na gol liniji igrao Džejms, i za to je dobio crveni karton, što je bilo ključno za ritam utakmice u drugom delu igre. Liverpul je napadao, ali nije uspeo da dođe do 3 boda.

Debitant u Premijer ligi Brentford, je posle pobede nad Arsenalom, remijem sa kristal palasom, još jednom ostala neporažena.. Oni su igrali 1:1 u Birmingemu protiv Aston Vile. Oba gola su pala u uvodu meča. Gosti su preko Tonija poveli u 7. minutu, da bi Buendija izjednačio 6 minuta kasnije.

Lester je nakon velike borbe slavio na gostovanju protiv ekipe Noriča 1:2. Bilo je nerešeno posle poluvremena, a 15 minuta pre kraja ekipi Brendana Rodžersa pobedu je doneo Olbrajton.

Everton je jedini bio ubedljiv i sa 2:0 je kao gost slavio protiv Brajtona, koji će i posle trećeg kola imati stopostotan učinak.

Mančester siti – Arsenal 5:0 (3:0)

(Gundogan 7, Tores 12, 84, Žesus 43, Rodri 53)

Aston Vila – Brentford 1:1 (1:1)

(Buendija 13 – Toni 7)

Norič – Lester 1:2 (1:1)

(Puki 44 – Vardi 8, Olbrajton 76)

Vest Hem – Kristal Palas 2:2 (1:0)

(Fornals 39, Antonio 68 – Galager 58,70)

Brajton – Everton 0:2 (0:1)

(Grej 41, Kalvert Luin 57)

Njukasl – Sautempton 2:2 (0:0)

(Vilson 55, Sen Maksiman 90+1 – Elionusi 74, Vord Praus 90+6)

18:30 Liverpul – Čelsi

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...