Vlahović doneo Fiorentini prvu pobedu, Juve doživeo brodolom protiv hrabrog Empolija (VIDEO)

U poslednja dva meča subotnjeg programa u Seriji A viđeno je dosta uzbuđenja i jedno veliko iznenađenje.

Juventus je poražen na svom terenu od povratnika u Seriju A Empolija sa 0:1. Strelac jedinog gola bio je Mankuzo u 21. minutu.

Tim Masimilijana Alegrija delovao je slabo, i mogao je da primi još golova od sjajnog Empolija.

U drugom meču u Firenci, Fiorentina je pobedila Torino sa 2:1. Strelci za “ljubičaste” su bili Niko Gonzales i Dušan Vlahović , kojem je ovo prvi gol u Seriji A ove sezone. Za Torino jedini strelac bio je Verdi u poslednjem minutu regularnog dela.

Poznato da li Jokići mogu na tribine u Los Anđelesu

Košarkaši Denvera u petak ujutro po srednjoevropskom vremenu gostuju Lejkersima u trećem meču četvrtfinala plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige....