Voždovac u velikoj formi, u Novom Sadu podela plena

Odigrane su dve poslednje utakmice sedmog kola Superlige Srbije.

U Beogradu Voždovac je slavio protiv debitanta Kolubare 2:0 i tako zabeležio treću pobedu u nizu.

Oba gola su postigli u prvom poluvremenu. Prvi je pao u 21. minutu, a strelac je bio Lascikas. Drugi je viđen u 42. minutu, strelac je bio Vujnović posle solo prodora.

Voždovac ima 12 bodova i deli peto mesto sa Napretkom, dok Kolubara ima 7 na 11. mestu.

Nešto ranije, Proleter i Radnički 1923 su podelili bodove u Novom Sadu.

Domaći su poveli golom Jokovića u 14. minutu posle kornera, dok je Radnički izjednačio 68. minutu pošto je Mirić sjajnim volejom postigao gol.

Radnički je sada na deobi devetog mesta sa osam bodova, koliko ima i Vojvodina, a Proleter je na trinaestoj poziciji sa pet osvojenih bodova.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...