Bosna uzela bod u Francuskoj, Crna Gora na neverovatan način izbegla poraz (VIDEO)

Mnogo zanimljivh mečeva viđeno je u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u sredu uveče.

Bosna i Hercegovina je odigrala 1:1 sa Francuskom u gostima. Strelac za BIH bio je, ko drugi, do Edin Džeko u 36. minutu meča, da bi posle četiri minuta izjednao Grizman.

Posle ovog meča Francuska ima 8 bodova, dok BIH ima 2.

Crna Gora je u grupi G u gostima igrala 2:2 protiv Turske. Posle 30 minuta domaći su imali 2:0 i činilo se da idu ka laganoj pobedi. Ipak, Crnogorci su postigli važan gol pre kraja poluvvremena preko Marušića. U drugom delu nije bilo golova do sedmog minuta nadoknade kada Radunović donosi veliki bod selekciji Crne Gore.

U toj grupi je vrlo neizvesno s obzirom da su i Holandija i Norveška odigrali 1:1. Turska ima 8 bodova, Holndija, Crna Gora i Norveška po 7.

Vojvodina se oglasila saopštenjem: Ozbiljna liga ovo sebi ne bi smela da dozvoli

Vojvodina je izdala saopštenje povodom dešavanja u finalnoj seriji ABA 2 lige. Spartak je na domaćem terenu u drugom meču...