LOŠE VESTI ZA SRBIJU: Ronaldov ludi preokret protiv Irske u nadoknadi (VIDEO)

Sve je bilo idealno za reprezentaciju Srbije na meču Portugala i irske do 90. minuta pošto su “ostrvljani” vodili 1:0 golom Egana.

Ipak, tu s pojavio, od večaeras, rekorder po broju datih golova u reprezentativnom fudbalu, Kristijano Ronaldo koji je sa dva gola preokrenuo meč.

Prvi je postigao u 89. minutu glavom za izjednačenje, dok je gol za pobedu postigao duboko u nadoknadi vremena na gotovo istovetan način za veliku radost svih na stadionu.

Inače pri rezultatu 0:0 u prvom poluvremenu, Ronaldo je promašio i jedanesterac.

Portugal sada ima 10 bodova iz četiri odigrane utakmice, dok Srbija ima 3 boda manje i meča manje.

IVICA KRALJ NAKON ŽREBA: Istorija se ponavlja

Voljom žreba u polufinalu Kupa Srbije sastaće se Crvena zvezda i Partizan, odnosno Radnički 1923 i Vojvodina. Nakon žreba Sportski direktor...