NIMALO LAK MEČ: Đoković u drugom kolu US Opena!

Najbolji svetski teniser Novak Đoković plasirao se u drugo kolo US Opena nakon što je savladao mladog Danca Holgera Runea sa 3:1 u setovima (6:1, 6:7, 6:2, 6:1).

Ni malo lak meč za srpskog tenisera koji je imao povremene oscilacije u igri, pa je protivniku prepustio jedan set.

Đoković je meč otvorio furiozno, prepustio je samo jedan gem protivniku i osvojio ga rezultatom 6:1. Međutim Danac je uspeo da dobije drugi set i izjednači na 1:1. Nakon toga mladi teniser se žalio na grčeve ali na kraju je uspeo da ostane na terenu. Novak je u naredna dva seta odigrao odlično i ostvario pobedu u ovom meču.

U narednom kolu naš teniser će se sastati sa Holanđaninom Talunom Grikspurom.

KK PARTIZAN SPREMA VELIKI POVRATAK!? Miljenik navijača se vraća u crno-beli tabor?

Pre nekoliko dana predsednik Partizana Ostoja Mijailović rekao je kako se uveliko radi na pojačanjima i kako bi moglo...