STOJKOVIĆ NAKON POBEDE: Ostvarili smo cilj zacrtan pre ove utakmice

Fudbaleri Srbije, ostvarili su, veoma važnu pobedu, u nastavku kvalifikacija za Mundijal u Kataru.

Oni su, na stadionu “Rajko Mitić”, slavili protiv Luksemburga, sa 4:1.

Selektor Stojković, zadovoljan je izdanjem Orlova.

Mislim da smo uspeli da ostvarimo cilj koji je zacrtan pre ove utakmice, a to je, da se pobedi, i da se osvoje nova tri boda. Prvo poluvreme je izgledalo zaista dobro i jedna kompletna dominacija. U drugom delu smo, u fizičkom smislu, pali i dozvolili Luksemburgu da ima veći posed. Uspeli smo da se vratimo, i bez problema, privedemo utakmicu kraju, što je najvažnije. – rekao je on za Sport klub.

Potom se osvrnuo i na pristup igrača, kao “nešto što je sasvim normalno”.

Kada nosiš dres svoje zemlje, normalno je da ćeš da se boriš, trčiš, izgaraš, svih 90 minuta. Moramo da uradimo sve da se oporavimo što je pre moguće. -zaključio je Stojković.

Naredni meč, reprezentacija Srbije, igra protiv Republike Irske u Dablinu, sa početkom od 20:45.

Panatinaikos na krilima Slukasa i Papapetrua izjednačio protiv Makabija

U četvrtfinalnoj seriji Evrolige, košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi iz Tel Aviva u "OAKA" areni rezultatom 95:79 i izjednačili...