Palas spustio Totenhem na zemlju, Eduar na brzinu ušao u srca navijača (VIDEO)

Kristal Palas ubedljivo je savladao Totenhem 3:0 u prvom meču 4. kola Premijer lige.

Ovo je tako Palasu prva pobeda u novoj sezoni, dok je Totenhem upisao prvi poraz posle tri uzastopne pobede.

Prvo poluvreme bilo je mirno pomalo i nezanimljivo, jer nije bilo velikih prilika za gol.

U drugom delu je slično počelo, ali je generalno sve promenila situacija kada Je Lukas Moura ostao da leži na zemlji, a domaći igrači nisu izbacili loptu u aut. Tanganga je faulirao Zahu, i dobio je žuti karton, a posle toga je izbilo koškanje na terenu. Igra je nastavljena i samo tri minuta kasnije defanzivac Totenhema neoprezno pravi faul i dobija drugi žuti karton.

Kristal Palas pojačava napade, i Vilfrid Zaha doneo je domaćinu prednost iz penala, a naredna dva gola postigao je rezervista Odson Eduar, prvi samo 26 sekundi nakon ulaska u igru.

PRILIKA KARIJERE! Bivši golgeter Partizana u transferu od 30 miliona evra ide u italijanskog velikana?

Nekadašnji golgeter beogradskog Partizana Umar Sadik (27) mogao bi od naredne sezone nastupati u italijanskoj Serie A. Prema pisanju stranih...