POBEDA FIORENTINE: Dva pogotka srpskog reprezentativca!

Fudbaleri Fiorentine pobedili su ekipu Atalante u gostima rezultatom 1:2, a glavni akter utakmice bio je srpski reprezentativac Dušan Vlahović.

On je večeras za svoj tim postigao dva pogotka, u 33. i 49. minutu, i to oba sa bele tačke.

Iako je Atalanta prva stigla do gola već u 10. minutu, taj gol je nakon reakcije VAR-a poništen.

Na meču je dosuđen i treći jedanaesterac, ali ovaj put u korist domaćina. Precizan sa bele tačke za smanjenje prednosti na 1:2 bio je Zapata. Ipak do kraja meča mreže su mirovale, pa je Fiorentina na krilima Vlahovića stigla do šestog boda nakon tri odigrana kola Serije A.