Sjajna partija mladog napadača Marseja u Monaku

Fudbaleri Marseja slavili su večeras rezultatom 2:0 protiv ekipe Monaka na gostovanju. U prvom planu bio je dvadesetjednogodišnji Senegalac Bamba Dijeng, koji je bio strelac oba puta.

Van protokola za ovaj meč bio je prvotimac Paje, pa je priliku da se dokaže dobio mladi napadač i iskoristio je na najbolji način. Iako je promašio nekoliko veoma dobrih šansi i između ostalog pogodio stativu, uspeo je da u 37. minutu prvi put zatrese mrežu “Kneževa”. To je ujedno bio i njegov prvenac za Marsej. U drugom poluvremenu, u 60. minutu, po drugi put se upisao u listu strelaca i tako potvrdio treći trijumf svog kluba u četiri odigrane utakmice francuske Lige 1.

Marsej se ovom pobedom nalazi na trećoj poziciji, sa istim brojem kao i Anže, ali sa lošijom gol razlikom dok pet bodova prednosti ima PSŽ, sa jednom utakmicom više.

Vojvodina se oglasila saopštenjem: Ozbiljna liga ovo sebi ne bi smela da dozvoli

Vojvodina je izdala saopštenje povodom dešavanja u finalnoj seriji ABA 2 lige. Spartak je na domaćem terenu u drugom meču...