Sumrak Juventusa, Napoli maksimalan (VIDEO)

U meču trećeg kola Napoli je u derbiju pobedio Juventus posle preokreta 2:1 (0:1).

Domaćini su krenuli agresivno i sa visokim presingom, ali prvi gol je postigao Juventus. U 10. minutu, posle velike greške Manolasa, Morata je uzeo loptu i iskosa savladao Ospinu.

Napoli je nastavio sa napadima posle tog gola, ali nisu uspevali do kraja prvog dela da stvore velike prilike.

U drugom delu su brzo stigli do izjednačenja, pošto je Šćesni loše odbio loptu, natrčao je Politano koji je uspeo da loptu provuče između golmana Juventusa i stative.

Tu domaćin u potpunosti preuzima inicijativu i stvara nekoliko izglednih šansi. Ipak, do gola dolaze 5 minuta pre kraja posle kornera. Napadač Juventusa Kin je izgleda zaboravio u čijem je petercu, doslovno je šutnuo na svoj gol ali je Ščesni to odbranio. Ipak Kulibali je pratio akciju u sa neposredne blizine zakucao loptu u gol.

Posle tri kola Juventus ima svega jedan bod na svom kontu, dok Napoli ima maksimalnih 9.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...