Bogat pazar Lazarevčana, Nišlije prekinule post

Odigrane su još dve utakmice 8. kola Linglong Super lige Srbije.

Kolubara je u Lazarevcu ubedljivo pobedila Novi Pazar i stigla do svoje treće pobede u debitantskoj sezoni u fudbalskoj eliti. Sve je krenulo dobro za domaćina već na startu kada je Bogdan Mladenović iz gužve zatresao mrežu Pazaraca. Isti fudbaler je, nakon lepe akcije, u 50. minutu postigao i drugi gol, da bi konačnih 3:0 postavio Đenić u 65. minutu. Kolubara sada ima 10 bodova, dok je Novi Pazar ostao na samo četiri.

Mnogo neizvesnije bilo je u Nišu, a Radnički je ostvario prvu pobedu pod vođstvom trenera Radomira Kokovića. Na Čairu je pao Voždovac, jedno od prijatnijih iznenađenja dosadašnjeg toka šampionata. ”Zmajeve” je srušio centarfor Miljan Škrbić, koji je na odličan centaršut Aksentijevića glavom poslao loptu u mrežu. Bio je to četvrti pogodak najboljeg strelca Nišlija. Radnički sada ima devet bodova, dok je Voždovac ostao na 12.

KolubaraNoviPazar 3:0(1:0)
Mladenović 6′,50′, Đenić 65′

RadničkiNišVoždovac 1:0(1:0)
Škrbić 42′

VEROVAO JE U SVOJU ODLUKU: Klop izabrao Nunjeza pre Nkunkua!

Fudbaleri Liverpula izgubili su od Evertona sa 2:0 i umanjili šanse za titulu Premijer lige u samoj završnici trke. Ove...