Sjajan povratak našeg reprezentativca: Kostić strelac, ali dovoljno samo za remi Ajntrahta!

Ekipa Ajntrahta iz Frankfurta remizirala je rezultatom 1:1 na svom terenu protiv Štutgarta.

Mreže su mirovale sve do 79. minuta kada je srpski reprezentativac Filip Kostić preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca i uz malu pomoć stative doveo u vođstvo Ajntraht. Ovo je gol koji je i te kako trebao Kostiću nakon sage koja se odigrala prethodnih dana.

Podsećamo, nakon što je Kostićev transfer u Seriju A propao, Kostić je propustio trening i meč protiv Arminije u Bundesligi. Navijači Ajntrahta to su doživeli kao Kostićev bojkot i nepoštovanje kluba, ali je to naš reprezentativac demantovao, ističući da voli Ajntraht i da je spreman za nove utakmice u dresu nemačkog tima.

Ipak radost domaćih nije dugo trajala jer je samo devet minuta kasnije Omar Marmouš postigao izjednačujući gol i tako postavio konačnih 1:1.

Ovo je bio treći bod za Frankfurt u četiri odigrana kola, a za Štutgart četvrti u isto toliko mečeva.

Barselona potpisala ugovor vredan 1,3 milijarde evra!

Barselona muči muku sa finansijama poslednjih godina što utiče i na rezultatskom planu. Klub je ispao u 1/4 finalu Lige...