“SLEPI MIŠEVI” UBEDLJIVOM POBEDOM STIGLI DO VRHA TABELE!

Fudbaleri Valensije ubedljivo su savladali Osasunu na gostovanju rezultatom 1:4.

Početak nije slutio na dobro za Valensiju, jer je već u 8. minutu vodeći pogodak za domaći tim postigao Monkajola na asistenciju Brašanca. Ipak u 26. minutu preciznim udarcem uz desnu stativu izjednačio je Maksimilijano Gomez i postavio rezultat kojim se otišlo na odmor.

U drugom poluvremenu na videlo je izašao kvalitet gostiju, pa je najpre vodeći pogodak za “Slepe miševe” postigao igrač Osasune Hernandes, koji je zatresao sopstvenu mrežu u 50. minutu. Na 1:3 povećao je Gonsalo Guedes samo pet minuta kasnije, dok je konačan rezultat u 73. minutu postavio Alderete.

Srpski fudbaler Darko Brašanac uz asistenciju postigao je i gol za Osasunu, ali je on na intervenciju VAR-a poništen.

Ovom pobedom Valensija je prva na tabeli uz isti broj bodova kao i Atletiko Madrid, ali sa nešto boljom gol razlikom, i na toj poziciji ostaće barem još nekoliko sati dok svoju utakmicu ne odigra Real Madrid protiv Selte.

POSLEDNJI POZIV: Preuzmi deo NAGRADNOG FONDA od čak 1.200.000 DINARA!

Pred vama je poslednja šansa da se pridružite i postanete deo promocije KEŠ MANIA u MERIDIANU. Pitate se zašto...