Ludnica u Rimu na Murinjovom hiljaditom meču, Đuričić strelac (VIDEO)

U poslednjem meču 3.kola Serije A, na Olimpiku između Rome i Sasuola viđena je prava drama.

Meč je završen pobedom 2:1 za domaće, a pobednički gol je postigao Stefan El Šaravi u nadoknadi vremena.

Povela je Roma u 37. minutu golom Kristantea posle uigrane kombinacije na prekidu. Posle toga bila je to otvorena utakmica u kojoj je Sasuolo tražio gol i našao ga u 57. minutu pošto je Đuričić sproveo loptu u mrežu na asistenciju Berardija.

Gosti su u nastavku bili bolji, imali su više šansi, a imala ih je i Roma, koja je iskoristila jednu.

Sasuolo je čak u 94. minutu postigao gol za 2:2, ali je Skamaka bio u malom ofsajdu i prelep pogodak je poništen.

Ovo je inače bila 1000. meč Žoze Murinja na klupi kao prvog trenera i obeležen je na najbolji način.

POSLEDNJI POZIV: Preuzmi deo NAGRADNOG FONDA od čak 1.200.000 DINARA!

Pred vama je poslednja šansa da se pridružite i postanete deo promocije KEŠ MANIA u MERIDIANU. Pitate se zašto...