Bajern bez problema savladao Barsu, Malme nemoćan pred Juventusom (VIDEO)

Nakon poraza Junajteda i remija Sevilje i Salzburga od 21 čas su odigrani i preostali mečevi prvog kola grupne faze Lige šampiona.

Bajern je lako savladao Barselonu 0:3 u okviru grupe E Lige šampiona. Prvi gol je postigao Miler, preostala dva gola su delo najboljeg fudbalera Bajerna, Roberta Levandovskog.

U ovoj grupi Dinamo Kijev i Benfika su odigrali bez golova.

Viljareal i Atalanta su odigrali najuzbudljiviju utakmicu večeri. Bilo je 2:2. Povela je Atalanta golom Frojlera, ali su domaćini preokrenuli golovima Trigerosa i Danjume. Konačan rezultat postavio je Gosens u 83. minutu.

U grupi G Lil i Volfsburg odigrali su bez golova uz brojne VAR kontroverze.

Juventus je u grupi H bio ubedljiv na gostovanju Malmeu. Slavio je 0:3. A pitanje pobednika je rešio u završnici prvog poluvremena. Golove za Juve postigli su Alex Sandro, Dibala i Morata.

Čelsi je pobedio Zenit na Stamford Bridžu 1:0, golom Lukakua.