LIGA KONFERENCIJA: Odigrani prvi mečevi grupne faze ovog takmičenja!

Prve mečeve Uefinog novokomponovanog takmičenja Lige konferencija odigrali su Makabi Tel Aviv i Alaškert odnosno Makabi Haifa i Fejnord. Oba meča igrana su u terminu od 16 časova i 30 minuta.

Ekipa Makabija Tel Aviv ubedljivo je na svom stadionu pobedila Alaškert iz Jermenije rezultatom 4:1 i tako se upisala u istoriju ovog takmičenja kao prva ekipa koja je ostvarila pobedu u grupnoj fazi. Prvi pogodak za Makabi odnosno prvi gol u Ligi konferencija postigao je Stipe Perica u 13. minutu. Izjednačujući pogodak za Jermene postigao je Embalo, ali su za domaćine pogađali u nastavku Kaničovski, Biton i Hozez.

Drugi meč između Makabija Haife i holandskog Fejnorda završen je najnepopularnijim rezultatom 0:0.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...