Napredak nastavio sa sjajnim partijama, pobedom u Senti do trećeg mesta (VIDEO)

TSC – Napredak 1:2 (Tomanović 87 – Bačanin 35, Jovanović 77)

Napredak iz Kruševca, iako oslabljen, nastavio je sa sjajnim partijama u ovoj sezoni i slavio je protiv TSC-a u Senti 1:2.

Gosti su svaku svoju priliku iskoristili. Najpre u 35. minutu, kad je Bačanin savladao Filipovića, a potom je golman Kruševljana Vasiljević činio čuda na golu.

Napadao je TSC, imao nekoliko sjajnih prilika, čak i onih koje je teže promašiti nego pogoditi, ali nije vredelo. I za to su u 77. minutu kažnjeni, otkrovenje u timu iz Kruševca Đorđe Jovanović ispred sebe je imao istrčalog Filipovića, lako je sa 18 metara smestio loptu u njegovu mrežu.

Do kraja meča Tomanović je golom u 87. minutu vratio nadu TSC-u, a u poslednjim sekundama meča Antonić je iz izgledne situacije pogodio stativu.

Kladi se na derbi i osvoji kartu za EURO!

Na redu je novi večiti derbi Nakon više nego interesantnog „večitog derbija“ u Super ligi Srbije, ove srede očekuje nas...