Pjaca za radost “bikova”, Sasuolo ponovo poražen u poslednjim minutima (VIDEO)

U prvom meču 4. kola Serije A, fudbaleri Torina savladali su kao gosti Sasuolo sa 1:0.

Bio je o odličan meč u kojem je bilo puno prilika, kao i jedna poništen gol koji je postigao srpski reprezentativac Filip Đuričić.

U ekipi Torina u sastavu je bio Saša Lukić koji je odigraosvih 90 minuta.

Torino je imao više prilika, a u prvom poluvremenu su čak dva puta pogodili okvir gola.

Kada se činilo da će meč završiti bez golova, Marko Pjaca se sjajno snašao u kaznenom prostoru i savladao Konsiljija.

Ovo je druga pobeda Torina u ovom prvenstvu i imaju 6 osvojenih bodova, dok Sasuolo je ostao na 4. Domaćinu je ovo bio drugi uzastopni poraz u samoj završnici pošto su u prošlom kolu primili gol od Rome u 90. minutu za poraz 1:2.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...