Srbija poražena i od Argentine, ostaje još jedna šansa za prolaz

Futsal reprezentacija Srbije doživela je poraz u drugom kolu Svetskog prvenstva od aktuelnog prvaka Sveta Argentine rezultatom 4:2.

Srbija je povela u 7. minutu golom Rakića posle prekida, a Argentina je izjednačila dva minuta kasnije.

Ipak, Srbija je ubrzo došla do novog vođstva golom Lazarevića.

Međutim, tu počinje pad srpske selekcije i Argentina postiže dva gola u jednom minutu i na poluvreme se odlazi sa prednosšću “gaučosa” 3:2.

Konačnih 4:2 postavio je Boruto u 24. minutu meča.

Srbija će treći meč igrati protiv Sjedinjenih Američkih Država, a pored prve dve ekipe koje idu direktno u osminu finala, u drugu fazu idu i četiri od šest trećeplasiranih ekipa sa najviše bodova u svojim grupama.