Superliga Srbije: Nakon preokreta Novi Pazar stigao do tri boda!

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su ekipu Radničkog iz Niša na svom stadionu rezultatom 2:1, i tako stigli do sedmog boda u osam odigranih utakmica.

Iako su gosti poveli već u 18. minutu pogotkom Škrbića sa bele tačke, Pazarci su u 36. izjednačili golom Ratkovića. Pobedu Pazarcima doneo je Aganspahić, koji je golom u 78. minutu postavio i konačan rezultat meča.

Ekipa Radničkog iz Niša nastavila je seriju loših rezultata, pa se nakon ovog poraza nalazi na 11. poziciji, a imaju devet bodova iz isto toliko odigranih mečeva.

Novi Pazar ovom pobedom stigao je do 13. pozicije, a ova tri boda mogu biti i te kako značajna za izlazak ovog tima iz opasne zone.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...