Ajaks brojao do devet, odlična partija Tadića!

Fudbaleri Ajaksa ubedljivo su pobedili ekipu Kambura na svom stadionu rezultatom 9:0, a sjajnu partiju imao je i srpski reprezentativac Dušan Tadić. On je večeras udelio tri asistencije i jednom zatresao mrežu gostiju.

Ajaks je poveo već u 16. minutu preko Timbera, a onda su do kraja prvog poluvremena usledili i golovi Bergisa, Mazrauija i Nereš, dva na asistenciju Tadića.

Drugo poluvreme pogotkom je otvorio Tadić u 60. minutu, a do kraja su pogađali Darami, Aler, Danilo i Neres.

Ovom pobedom Ajaks je stigao do 13. boda u pet odigranih mečeva. Trenutno su lideri holandske lige, ali sa samo bodom prednosti u odnosu na PSV, koji sutra igra utakmicu petog kola protiv Fejnorda.

OSTAĆE UPAMĆENO: Zvezda Lejkersa u neočekivanom izdanju tokom utakmice (VIDEO)

Košarkaši Denvera pobedili su LA Lejkerse sa 112:105 na gostujućem terenu u NBA plej-ofu. Poveli sa 3:0 i već u...