Arteta nakon nove pobede Arsenala: “Nadam se da je ovo samo početak!”

Fudaleri Arsenala pobedili su danas ekipu Barnlija na gostovanju rezultatom 0:1, što je druga vezana pobeda “Tobdžija” nakon tri kola bez osvojenog boda i postignutog gola.

Jedini gol na meču postigao je Martin Edegard nakon odlično izvedenog slobodnog udarca u 30. minutu.

Trener Arsenala Mikel Arteta rekao je da je veoma zadovoljan pobedom na tradicionalno teškom gostovanju.

“Teška pobeda na veoma teškom gostovanju. Ovde uvek morate da budete spremni za borbu. U prvom poluvremenu smo imali neke dobre periode kada smo dominirali. Mogli smo da postignemo još golova, ali sam zadovoljan na kraju, izjavio je Arteta.

On je poručio da ih čeka mnogo izazova u nastavku i da veruje da ove dve pobede u nizu bez primljenog pogotka predstavljaju samo početak.

Ovom pobedom ekipa Arsenala stigla je do 13. pozicije, a u narednom kolu dočekuju Totenhem u gradskom derbiju.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...