PREMIJER LIGA: Nastavlja se bajka Brentforda (VIDEO)

Fudbaleri Brentforda nastavljaju svoju bajku kao debitanti u Premijer ligi pošto su kao gosti savladali Vulverhempton 0:2.

Poveli su u 28. minutu sa penala. Prethodno je Marsal vukao sjajnog Tonija za dres,a sudija Daren Ingland je procenio da je to bilo dovoljno za najstrožu kaznu. Precizan sa 11 metara bio je upravo Ivan Toni.

Deset minuta kasnije duplirali su prednost. Ivan Toni je ponovo bio jedan od aktera. Asistirao je Embumu koji je zakucao loptu u mrežu za 2:0.

U drugom poluvremenu gosti su bili bolji rival i pored toga što su imali igrača manje jer je isključen Baptiste.

Ovim trijumfom Brentford se popeo na devetu poziciju sa ukupno osam bodova. Vulvsi sa samo tri boda iz pet mečeva su trenutno 14. na tabeli.