Španska La liga: Osasuna rešila pitanje pobednika u prvom poluvremenu

Fudbaleri Osasune slavili su na gostovanju ekipi Alavesa rezultatom 0:2, a oba gola gosti su postigli u prvom poluvremenu.

Osasunu je u vođstvo doveo David Garsija već u 22. minutu meča, a samo sedam minuta kasnije precizan sa bele tačke bio je Roberto Tores, čime je postavio i konačan rezultat poslednjeg subotnjeg meča ovog kola španske Primere.

Ovom pobedom Osasuna je stigla do osmog boda u pet odigranih mečeva dok je ekipa Alavesa zakucana za dno tabele, sa nula bodova nakon četiri odigrane utakmice.

Novu priliku za osvajanje prvih bodova Alaves će imati na gostovanju Espanjolu 22. septembra, dok će Osasuna dan kasnije ugostiti Betis.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...