Eredivizija: Fejnord nemilosrdan na gostovanju PSV-u, Ajaks novi lider!

Ekipa Fejnorda ostvarila je ubedljiv trijumf na gostovanju ekipi PSV rezultatom 0:4, čime je PSV prepustio lidersku poziciju Ajaksu, uz bod zaostatka.

Mreže su mirovale sve do nadoknade prvog poluvremena kada je Tornstra sjajnim udarcem sa ivice šesnaesterca doneo prednost Fejnordu pred odlazak na odmor.

Prvi pogodak u nastavku utakmice viđen je u 71. minutu, kada je prednost gostiju na 2:0 povećao Linsen. Drugi pogodak na meču Tornstra je postigao u 85. minutu, a četvrti gol za Fejnord postigao je u samom finišu meča Desers, čime je postavio i konačan rezultat.

Ovom pobedom Roterdamersi prekinuli su dosadašnji maksimalan učinak “Filipsovaca” – pet pobeda u pet utakmica – i omogućili Ajaksu da preuzme prvo mesto na tabeli.

Gocić pred Crvenu zvezdu: Respekt i priprema za Ligu šampiona!

Derbi meč poslednjeg kola ligaškog dela domaćeg vaterpolo šampionata igra se na bazenu SC "11. april" u subotu od...