La liga: Derbi Sosijedada i Sevilje završen podelom bodova!

Fudbaleri Real Sosijedada i Sevilje remizirali su danas u Baskiji, a utakmica je završena bez golova.

Domaća ekipa propustila je veliku šansu u 27. minutu da dođe u vođstvo nakon što Mikel Ojarzabal nije uspeo da pogodi sa bele tačke. Odluci da glavni arbitar dosudi jedanaesterac prethodila je odluka VAR-a , a penal je dosuđen zbog igranja rukom u kaznenom prostoru. Ipak, golman Sevilje Bono je pročitao nameru napadača domaćih i sačuvao mrežu ekipe iz Andaluzije.

U nastavku meča nije bilo značajnijih dešavanja, iako se mora priznati da je Sosijedad malo više napadao i stvarao prilike, pa Baskijci imaju za čim za žale, a posebno za pomenutim jedanaestercom.

Nakon ovog meča, Sosijedad ima 10 bodova iz pet odigranih mečeva i zauzima četvrtu poziciju dok ekipa Sevilje ima osam bodova nakon četiri odigrane utakmice i nalazi se na šestom mestu na tabeli La lige.

DRAMA U DENVERU: Jokićeva tripl dabl dominacija, Marej za 2:0! (VIDEO)

Košarkaši Denvera vode sa 2:0 u prvoj rundi plej-ofa zapadne konferencije protiv LA Lejkersa. Sinoć su u dramatičnom meču slavili...