Lens i Lil kažnjeni zbog sukoba navijača

Francuski prvoligaši Lens i Lil kažnjeni su zbog incidenata u subotnjem meču, kada je došlo do sukoba navijača na tribinama, ali i na terenu.

Lens će dve utakmice igrati pred praznim tribinama dok ekipa Lila neće imati podršku svojih pristalica na jednom gostovanju.

Na poluvremenu ove utakmice došlo je najpre do sukoba navijača na trbinama, a onda su prvo domaći, a zatim i gostujući navijači uleteli na teren. Policija je vodenim topovima rasterala navijače, a drugo poluvreme je zbog ovog incidenta kasnilo oko pola sata.

Ovaj meč na kraju je pripao ekipi Lensa, koja je slavila minimalnim rezultatom 1:0.

NOVI PRESEK: Srbija pala na FIFA rang listi

Fudbalska reprezentacija Srbije pala je za jedno mesto u odnosu na prethodni presek.  Na ovaj pad uticali su rezultati...