Pobeda Virtusa u velikom finalu, odlična partija Teodosića!

Košarkaši Virtusa iz Bolonje pobedili su ekipu Olimpije Milano u velikom finalu rezultatom 90:84 i tako osvojili titulu Superkupa Italije.

Virtus je vodio tokom cele utakmice i držao stvari pod kontrolom, a po četvrtinama jedino su od protivnika lošiji bili u poslednjoj. Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Muamadu Žete sa 18 poena, a sledili su ga Amar Alibegović i Alesandro Pajola sa 13.

Sjajnu partiju pružio je i srpski reprezentativac Miloš Teodosić, koji je postigao devet poena za nešto manje od 24 minuta igre, ali je udelio fantastične asistencije u nekoliko navrata.

Ovo je odličan početak za Skariola na klupi Virtusa i značajna pobeda tima iz Bolonje nakon strašne povrede Ekpea Judoa.

Vildoza: Srećan sam što se vraćam u Beograd

Bivši igrač Crvene zvezde, Luka Vildoza trenutno nastupa za grlki Panatainaikos, ali ga samo lepa sećanja vezuju za crveno-beli...