Vojvodina bolja od Kolubare!

Fudbaleri Vojvodine slavili su večeras pred svojim navijačima protiv ekipe Kolubare rezultatom 2:1.

Novosađani su u vođstvo stigli već u 14. minutu nakon autogola Đuranovića posle kornera. U drugom poluvremenu nakon manje od deset minuta igre, domaći su povećali prednost preko Veljka Simića, kome je ovo drugi vezani meč na kom postiže pogodak.

Konačan rezultat utakmice postavio je Andrić u samom finišu meča nakon izvedenog kornera, ali to je bilo dovoljno tek da se ublaži poraz na teškom gostovanju.

“Stara dama” nakon devet odigranih kola ima 15 osvojenih bodova i zauzima petu poziciju u Superligi Srbije dok je ekipa Kolubare nakon ovog poraza deseta, sa deset bodova u deset odigranih utakmica.

Real Madrid šokirao Siti na Etihadu i obezbedio plasman u polufinale LŠ (VIDEO)

U revanš meču četvrtfinala Lige šampiona Real Madrid pobedio je Mančester siti psole penala. Posle 90 minuta bilo je...